Делеговано повноваження з проведення професійної атестації експертів

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наказом від 19.12.2018 № 358 делегувало саморегулівній організації у сфері архітектурної діяльності – Всеукраїнській громадській організації «Асоціація експертів будівельної галузі» повноваження щодо проведення професійної атестації експертів строком до 01 лютого 2019 року.

Асоціація зобовязана забезпечити здійснення делегованих повноважень відповідно до вимог Порядку реалізації делегованого повноваження щодо проведення професійної атестації експертів, з яким ви можете ознайомитись тут: http://budex.org.ua/index.php/pro-asotsiatsiiu-ua/standarty-profesiinoi-diialnosti-ekspertiv.

Відповідно до Порядку делегування повноважень, Саморегулівна організація набуває делегованих їй повноважень з дня опублікування Мінрегіоном рішення про делегування повноваження у визначеному ним офіційному виданні.

Просимо звернути увагу на термін делегування повноважень, адже він досить стислий. Тому запрошуємо всіх, хто має намір пройти професійну атестацію та отримати кваліфікаційний сертифікат експерта чи підвищити кваліфікаційний рівень, одразу після різдвяних свят повідомити про таке на електронну пошту Асоціації - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та розпочати підготовку до процедури.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону