Анонс. Відкритий семінар у Харкові щодо НОВОЇ РЕДАКЦІЇ Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна

05 лютого 2019 року за підтримки профільних асоціацій: ГО «Асоціація технічних інвентаризаторів «СХІДТЕХІНВЕНТАРИЗАЦІЯ» та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі», відбудеться відкритий семінар щодо НОВОЇ РЕДАКЦІЇ Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

У рамках семінару відбудеться зустріч технічних інвентаризаторів східних регіонів України, а саме: Харківської, Донецької, Луганської, Сумської, Полтавської, Запорізької, а також представників інших областей.

Метою заходу є обговорення змін у законодавстві України, які відбулись останнім часом:

  • Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2018 року №186, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2018 р. за №1442/32894 «Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна».
  • Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт;
  • Індекси зміни вартості будівельних робіт;
  • Обмін досвідом роботи інвентаризаторів;
  • Стан та перспективи законодавчого регулювання діяльності суб’єктів господарювання з проведення технічної інвентаризації.

До участі запрошені представники обласного відділення НПУ, ДАБІ.

Зустріч відбудеться в м.Харкові, о 10 годині за адресою: просп. Московський 64-А (найближча станція метро «Захисників України»).

Реєстрація учасників відбуватиметься з 09-00.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників за тел.: (050) 913-14-08, (067) 186-38-64, (057) 780-89-83.

 

 

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону