Посібник із процедур закупівель FIDIC

До продажу надійшов "Посібник із процедур закупівель FIDIC",українською мовою / Перекладено за виданням FIDIC Procurement Procedures Guide, 1stEdition, 2011.

Україномовне видання Посібника було представлено 19 квітня 2019 року під час круглого столу «Міжнародна практика на ринку консалтингових послуг у будівництві в Україні».

Повне відео презентаціїПосібника можна переглянути за посиланням http://iceg.com.ua/prezentatsiya-perekladenogo-ukrayinskoyu-movoyu-posibnika-iz-protsedur-zakupivel-fidic/

Посібник є практичним керівництвом для замовників, центральних та місцевих органів виконавчої влади, інженерів-консультантів, підрядників, фахівців із питань закупівель, фінансистів та юристів. Видання містить міжнародно визнані та прогресивні методики, використання яких сприятиме проведенню прозорих конкурсних торгів та ефективному управлінню ризиками під час реалізації інвестиційних проектів, оскільки остаточною метою закупівель є отримання замовником обґрунтованих та привабливих пропозицій для його проекту від кваліфікованих і досвідчених підрядників.

Посібник охоплює закупівлі інжинірингових послуг і будівельних робіт для проектів будь-якої складності та містить рекомендації щодо обрання стратегії проекту; попереднього кваліфікаційного відбору консультантів та підрядників для виконання будівельних робіт; планування, необхідного для стійкості та успішної реалізації проекту тощо.

У Посібнику представлено детальнийопис кожного етапу тендерного процесу всіх типів проектів, а також надано загальні рекомендації з вибору відповідної типової форми контракту FIDIC.

Друковану версію україномовного видання Посібника із процедур закупівель FIDICможна придбатибезготівковою та готівковою оплатою за ціною в гривнях (без ПДВ), еквівалентною €49 (для членів Міждержавної гільдії інженерів консультантів) та за ціною в гривнях (без ПДВ), еквівалентною €79 (для усіх інших юридичних та фізичних осіб) за наступними адресами:

- м. Київ, вул. Віталія Шимановського, 2/1, офіс 639, ТОВ "Національний атестаційно – навчальний центр" (ТОВ "НАНЦ").

www.nancbud.com.ua e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. +38 096 137-68-69,  +38 095 948-97-62.

- м. Київ, вул. Саксаганського 110, 2 поверх, к.5, ТОВ «Видавництво «ФОРТ»,www.fort.kharkiv.com, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

тел. +38 044 229-09-84, факс + 38 044 234-94-63.

- м. Харків, пров. Театральний, 11/13, к.518, ТОВ «Видавництво «ФОРТ»,www.fort.kharkiv.com,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

тел. +38 057 714-20-57, +38 057 714-09-08, +38 057 715-63-65.

Посібник також можна замовити через інтернет-магазинна сайті www.fort.kharkiv.com за кодом товару 1.3.161, або за посиланнямhttp://www.fort.kharkiv.com/goods_posibnyk-iz-protsedur-zakupivel-2019.htm

Електронну копію Посібника у форматі PDFіз можливістю інсталяції на один пристрій можна придбати за €150 на сайті FIDICза посиланням http://fidic.org/books/fidic-procurement-procedures-guide-1st-ed-2011

Крім випуску Посібника із процедур закупівель FIDIC, Міждержавна гільдія інженерів консультантів планує до 1 серпня 2019 року випуск "Посібника  із контрактів FIDICз будівництва, постачання обладнання, проектування та будівництва/ під ключ" українською мовою, передзамовленняякого можна здійснити за вищевказаними адресами.

 

 

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону