Передплата на 2020 рік Збірника «Ціноутворення у будівництві» та інші новини НВФ «Інпроект»

 

Науково-виробнича фірма «Інпроект» повідомляє, що розпочинається передплата на 2020 рік періодичного видання спеціалізованого щомісячного Збірника «Ціноутворення у будівництві», який є єдиним виданням такого напрямку в Україні.

У збірниках «Ціноутворення у будівництві» у 2020 році будуть публікуватися офіційні документи щодо змін у законодавстві України з питань будівництва, роз’яснення щодо ціноутворення у будівництві, консультації та відповіді на питання читачів відносно практичного застосування правил визначення вартості будівництва на всіх його стадіях, правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт, спірних питань при проведенні експертизи інвесторської кошторисної документації.

Крім того, будуть розглядатися питання взаємовідносин між замовником та підрядником при укладанні договорів підряду на будівництво, узгодженні договірних цін та при розрахунках за обсяги виконаних будівельних робіт.
Збірник видається українською та російською мовами, свідоцтво про реєстрацію друкованого засобу масової інформації – КВ № 3887.

Вартість передплати на рік. - 4680,00 грн.
Рахунок на рік https://inproekt.kiev.ua/Files/co2020.jpg
на півріччя https://inproekt.kiev.ua/Files/co2020_6m.jpg
на квартал https://inproekt.kiev.ua/Files/co2020_3m.jpg
Анкета отримувача https://inproekt.kiev.ua/Files/anketa_co.doc

Після проведення Вами оплати просимо обов'язково надіслати заповнену анкету отримувача за нашою поштовою або електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон для зв’язку (044) 334-75-20 (багатоканальний), (066) 5280752.

2. Повідомляємо, що чергові заняття з підвищення кваліфікації експертів та інженерів-проектувальників в частині кошторисної документації плануються у листопаді 2019 року.
З приводу погодження для проходження підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників звертатись до Гільдії проектувальників у будівництві.
Контактна особа в Гільдії – Ярошенко Ніна Вікторівна, тел. (099) 653-08-83, (044) 294-07-50.
З приводу проходження підвищення кваліфікації експертів просимо направляти листа на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Також інформуємо, що розпочато набір наступної групи відповідальних виконавців, а саме експертів та інженерів-проектувальників, для отримання кваліфікаційних сертифікатів відповідного напрямку. Для подання заявки ознайомтеся з інформацією на нашому сайті https://inproekt.kiev.ua/Smt/Qualification

3. Інформація щодо проведення експертизи проектів будівництва НВФ «Інпроект» знаходиться в Переліку експертних організацій Мінрегіону України під пунктом 3, здійснює експертизу проектів будівництва об’єктів виробничого та невиробничого призначення, які не містять державної таємниці, в усіх галузях економіки, крім атомної енергетики, за всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними (СС1) і середніми (СС2) наслідками, у тому числі за рахунок державних коштів та реалізуються по всій території України.
З питань оформлення листів-замовлень та укладання договорів на проведення експертизи звертатись за телефоном: (044) 334-75-49.

4. Інформація для кошторисників.
Вартість комп'ютерної програми "Інпроект - Випуск Кошторисів"; програми для нових користувачів 5360,00 грн (розрахунок вартості будівництва та вартості проектно-вишукувальних робіт).
До цієї вартості входить:
- ліцензія на право використання комп'ютерної програми "Інпроект - Випуск Кошторисів" на 2 комп`ютерах;
- консультації з питань використання ліцензійного програмного забезпечення комп'ютерної програми "Інпроект - Випуск Кошторисів";
- оновлення комп'ютерної програми "Інпроект - Випуск Кошторисів";
- навчання роботі на КП "ІВК" в комп'ютерному класі ТОВ «НВФ «Інпроект».

5. Повідомляємо, що НВФ «Інпроект» розробляє стандарти організацій України та індивідуальні норми для визначення кошторисної вартості будівництва.
З питань розроблення стандартів організацій та індивідуальних кошторисних норм звертатися за телефоном: (044) 334-75-68.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону