Новини партнерів. НВФ «ІНПРОЕКТ» ПОВІДОМЛЯЄ

1. ТОВ «Науково-виробнича фірма «Інпроект» повідомляє, що вийшло з друку спеціалізоване видання «Методичний посібник. Правила визначення вартості будівництва» (українською мовою).
Посібник містить методичні матеріали відносно діючої в Україні системи ціноутворення у будівництві, приклади розрахунків усіх складових вартості будівництва тощо.

У посібнику наведено правила користування нормативними документами з питань ціноутворення у будівництві та порядок їх застосування при складанні кошторисів і кошторисних розрахунків. Посібник призначений для інженерів-кошторисників та всіх фахівців, які мають відношення до визначення вартості будівництва, а також для навчання інженерів-кошторисників та для самостійного вивчення кошторисної справи
Загрузити зміст посібника http://inproekt.kiev.ua/Files/sod.pdf
Рахунок для придбання посібника http://inproekt.kiev.ua/Files/posibn2019.pdf
Додаткові питання можна задавати на аЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по тел. (044)334-75-20 (багатоканальний); (066)528-07-52


2. Подовжується передплата на 2020 рік періодичного видання спеціалізованого щомісячного Збірника «Ціноутворення у будівництві», який є єдиним виданням такого напрямку в Україні.

Вартість передплати на рік - 4680,00 грн.
Рахунок на рік https://inproekt.kiev.ua/Files/co2020.jpg
на півріччя https://inproekt.kiev.ua/Files/co2020_6m.jpg
на квартал https://inproekt.kiev.ua/Files/co2020_3m.jpg
Анкета отримувача https://inproekt.kiev.ua/Files/anketa_co.doc
Після проведення Вами оплати просимо обов'язково надіслати заповнену анкету отримувача за нашою поштовою або електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон для зв’язку (044) 334-75-20 (багатоканальний), (066) 528-07-52.

3. Повідомляємо, що чергові заняття з підвищення кваліфікації відповідальних виконавців для подовження строку дії сертифікату 11- 13 грудня 2019 року. 

Вартість навчання 4800 грн, тривалість 24 години.

З приводу погодження для проходження навчання інженерів-проектувальників звертатись до Гільдії проектувальників у будівництві.

Контактна особа в Гільдії – Ярошенко Ніна Вікторівна, тел. (099) 653-08-83, (044) 294-07-50.

З приводу проходження підвищення кваліфікації експертів просимо направляти листа на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготовка до професійної атестації для отримання кваліфікаційного сертифікату відбудеться 4-6 грудня 2019 р. Для подання заявки ознайомтеся з інформацією на нашому сайті https://inproekt.kiev.ua/Smt/Qualification


ТОВ «Інпроект» 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону