Український переклад проспекту EFCA «BIM та ISO 19650 – у контексті управління проектами» доступний для завантаження

Фахівцям будівельної галузі наразі став доступним український переклад проспекту EFCA «BIM та ISO 19650 – у контексті управління проектами. Організація та оцифровування інформації про будівлі і споруди з інформаційним моделюванням будівель (BIM)».

Європейська федерація інженерів-консультантів (EFCA), до складу якої входять національні асоціації з 28 країн, є єдиною європейською федерацією, що представляє ділові інтереси професійного інженерного консалтингу та супутніх послуг, галузі, в якій працює близько мільйона співробітників у Європі. EFCA представляє у Європі Міжнародну федерацію інженерів консультантів (FIDIC).

«Вашій увазі пропонується проспект EFCA, присвячений баченню подальшого розвитку інформаційного цифрового моделювання у сфері будівництва.

Європейським компаніям для виживання на складному і мінливому ринку вкрай важливо використовувати програмне забезпечення для 3D-моделювання, наповнювати його даними і працювати в тісній співпраці з усіма партнерами будівельних та інженерних проектів.

Інформаційне моделювання будівель (Building information modelling, BIM) – це підхід до управління цифровою інформацією. Це означає більш ефективне використання ресурсів, комунікацію і, отже, співпрацю в рамках партнерства, більшу гнучкість і покращення довгострокового планування.

Нещодавня публікація ISO 19650 , міжнародного стандарту якості, що регулює організацію і оцифровування інформації щодо будівель та об’єктів будівництва, спрямована допомогти замовнику, керівнику проекту і підряднику домовлятися, приходити до спільного розуміння з різноманітних питань і полегшувати обмін даними. Стандарт допоможе поширити BIM по всій галузі і об’єднати зацікавлені сторони в рамках проекту. Окрім підвищення конкурентоздатності будівельного сектору, BIM виступає рушійною силою інновацій і стійкого зростання, а також є інструментом для підвищення якості інфраструктури.

Тому Європейська федерація інжинірингово-консалтингових асоціацій (EFCA) вважає актуальним представлення своїм членам керівництва щодо впровадження стандарту ISO 19650 і підкреслення його далекосяжних переваг.

За концепціями ISO 19650, BIM являє собою безпрецедентні можливості для інженерів з метою підвищення своєї сукупної вигоди в процесі будівництва.

EFCA вважає, що дуже важливо досягти кращого розуміння щодо застосування нових способів спільної роботи і впроваджувати більш цифровий підхід, тим самим говорячи однією мовою.

Буклет EFCA допоможе всім зацікавленим сторонам оптимізувати використання стандарту ISO 19650.»

Брюссель, 2 липня 2019 року

Завантажити українську версію проспекту можна за посиланням.

Адаптований переклад та підготовку до публікації українського видання здійснено членами робочої групи Міждержавної гільдії інженерів консультантів під керівництвом професора Олександра Непомнящего, президента МГІК.

ПРИМІТКА: EFCA вважає оригінальну англійську версію цього проспекту єдиною достовірною та не несе жодної відповідальності за повноту, правильність, точність чи інше перекладу українською мовою для будь-якого використання цього проспекту. Завантажити оригінальну версію проспекту можна ТУТ.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону