створено секторальну комісію інженерно-технічних заходів цивільного захисту

У світлі актуалізації питань цивільного захисту, раді повідомити, що при ВГО «Асоціація експертів будівельної галузі» створено секторальну комісію інженерно-технічних заходів цивільного захисту (далі – Секторальна комісія).

Метою діяльності Секторальної комісії є забезпечення професійного підходу у процесі професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури із питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту, підвищення якості проведення експертизи з даного напряму, формування пропозицій із удосконалення та регулювання норм і правил професійної діяльності експертів, обміну досвідом, надання практичної та методологічної допомоги експертам у їх професійній діяльності.

Реалізуючи поставлені задачі, Секторальна комісія оголошує про запуск постійно діючого семінару для експертів та кандидатів в експерти з питань, що стосуються інженерно-технічних заходів цивільного захисту. 

В межах семінару планується розгляд та обговорення актуальної проблематики і практичних завдань, з подальшим їх узагальненням та створенням єдиних методологічних підходів і формуванням пропозицій щодо удосконалення чинних норм і правил.

Пропонуємо всім зацікавленим особам активно долучатися до підготовки і участі в семінарах шляхом надсилання проблемних та дискусійних питань, що стосуються інженерно-технічних заходів цивільного захисту, практичних кейсів, які потребують  розгляду та обговорення, на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Віримо, що в дискусії народжується істина, і разом прямуємо до перемоги! 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону