узагальнення питань, які стосуються інженерно-технічних заходів цивільного захисту

Питання інженерно-технічних заходів цивільного захисту (далі - ІТЗ ЦЗ) наразі перебувають у центрі уваги всього суспільства. На жаль, цим питанням протягом багатьох років не приділялося належної уваги, проте тепер як ніколи стає очевидним, що від них першочергово залежить безпека людей, у тому числі, на час воєнного стану. Тому нарешті вони почали ґрунтовно вивчатися, до розробки відповідних змін до чинних будівельних  норм та нормативно-правових актів залучено чимало фахівців, сформовано робочі групи.

Представниками одного з активних учасників всіх цих процесів, компанії ТОВ «Шілд-Фаєр», здійснено спробу узагальнення питань, які стосуються інженерно-технічних заходів цивільного захисту в цілому та захисних споруд зокрема.

На сайті компанії www.shieldfire.com.ua викладено актуальні публікації за темами, що присвячені плануванню та впровадженню заходів із захисту населення і територій від негативних чинників надзвичайних ситуацій мирного часу та особливого періоду, зокрема воєнного часу, під час забудови територій та створення об’єктів будівництва, у тому числі  забезпечення укриття населення в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту.

Так, наприклад, ви можете ознайомитися з особливостями врахуванням вимог ІТЗ ЦЗ у складі містобудівної документації за посиланням https://shieldfire.com.ua/vrahuvannya-vymog-inzhenerno-tehnichnyh-zahodiv-u-skladi-mistobudivnoyi-dokumentatsiyi/ та https://shieldfire.com.ua/vrahuvannya-vymog-inzhenerno-tehnichnyh-zahodiv-u-skladi-mistobudivnoyi-dokumentatsiyi-prodovzhennya/.

Також цікавим є дослідження аспектів дотримання вимог інженерно-технічних заходів у складі проектної документації (https://shieldfire.com.ua/vrahuvannya-vymog-inzhenerno-tehnichnyh-zahodiv-u-skladi-proektnoyi-dokumentatsiyi/ та https://shieldfire.com.ua/vrahuvannya-vymog-inzhenerno-tehnichnyh-zahodiv-u-skladi-proektnoyi-dokumentatsiyi-prodovzhennya/).

У коментарях до статей ви можете залишати свої запитання або ж надсилати їх на пошту секторальної комісії ІТЗ ЦЗ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), створеної при ВГО «Асоціація експертів будівельної галузі» для їх подальшого опрацювання та узагальнення практики. 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону