Членські внески

Положення про розміри та порядок сплати членських внесків Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» - завантажити.

Банківські реквизити для  сплати членських внесків - завантажити.

 

 

Рішення

02.07.2020 

07.07.2021

26.08.2021

16.11.2021

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЕКТОРАЛЬНУ КОМІСІЮ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАХОДІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЕКТОРАЛЬНУ КОМІСІЮ З ПОЖЕЖНОЇ І ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ

ПРОТОКОЛ № 4 засідання Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»

ПРОТОКОЛ № 6 засідання Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»

ПРОТОКОЛ № 7 засідання Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»

ПРОТОКОЛ № 1 засідання Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»  Додаток 1 Додаток 2

 

 

 

 

 

ПРАВИЛА І СТАНДАРТИ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Стандарт професійної діяльності:

1. «Вимоги до членів всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» та до якості виконуваних (надаваних) ними робіт (послуг)»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

2. «Контроль за дотриманням членами всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» стандартів професійної діяльності»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

3. «Відшкодування збитків, завданих споживачам унаслідок виконання (надання) членами всеукраїнської громадської організації "Асоціація експертів будівельної галузі» робіт (послуг) неналежної якості»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

4. «Порядок реалізації делегованого повноваження щодо проведення професійної атестації експертів»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Ревізійна комісія

Кудрявцев Іван Єфремович

голова Ревізійної комісії

Адреса: м.Харків, пр-т Московський, буд. 64-А
Телефон: (057) 732-25-11
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Владіміров Євгеній Сергійович

член Ревізійної комісії

Гугля Сергій Васильович

член Ревізійної комісії

Правління

Правління асоціації

Детальніше...

Президент

 

Барзилович Дмитро Владиславович

 

 Адреса:    м.Київ, пр-т Соборності (Возз'єднання), буд. 15/17
 Телефон:   (044) 338-35-17
 
  (096) 316-37-73
 E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Статутні документи

1. Свідоцтво про реєстрацію об'єднання громадян.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІДОЦТВО

2. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІДОЦТВО

3. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВИТЯГ

4. Статут Всеукраїнської громадської організації "Асоціація експертів будівельної галузі"

ПЕРЕГЛЯНУТИ СТАТУТ

 

 

 

Вступити до асоціації

Як вступити до Асоціації експертів

Детальніше...

Відокремлені підрозділи

Відокремлені підрозділи Всеукраїнської громадської організації "Асоціація експертів будівельної галузі"

Детальніше...

Керівництво

Керівництво Асоціації

Детальніше...

Про асоціацію

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація експертів будівельної галузі» (далі - Асоціація) - добровільне громадське об'єднання, яке засновано у 2010 році з метою впливу на містобудівне середовище, запобіганню проявам корупції, а також для захисту прав та інтересів членів Асоціації, регулювання їх діяльності для забезпечення належної якості товарів, робіт та послуг і гарантування захисту прав споживачів продукції.

Асоціація однією з перших в Україні отримала статус саморегулівної організації (наказ Мінрегіону від 06.08.2014 № 217) та внесена до Державного реєстру саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності. А наказом Мінрегіону від 16.06.2015 №138 Асоціації делеговано повноваження щодо проведення професійної атестації експертів.

Надання таких повноважень базується на наявності значного досвіду роботи на ринку та забезпеченні проведення професійної атестації понад 3,5 тис. фахівців.

Водночас залучення Асоціації до реалізації демократичних реформ дозволить зміцнити її інституційну спроможність (набути досвід суспільного діалогу, сформувати горизонтальні та вертикальні зв’язки між основними стейкхолдерами, побудувати коаліцію саморегулівних організацій у будівництві).

Фундатори Асоціації не збираються зупинятися на досягнутому. Вони мають на меті закріпити співробітництво ще й з аналогічними міжнародними громадськими організаціями, що дозволить запозичити та втілити їх позитивний досвід в Україні.

Слід додати, що Асоціація, маючи досвід участі у реформуванні містобудівної діяльності, зокрема щодо децентралізації у будівництві та розширення можливостей галузевих громадських організацій, територіальних громад та муніципалітетів, активно долучалася до розроблення законодавчих актів з цих питань та їх імплементації у регіонах. Ідеї та пропозиції Асоціації було враховано при удосконаленні вітчизняного законодавства.

Використовуючи всі не заборонені законом важелі впливу, Асоціація взаємодіє з центральними та місцевими органами влади. Завдяки скоординованим діям лише у 2014 році вдалося запобігти прийняттю місцевими органами влади низки незаконних рішень щодо надання привілеїв окремим суб’єктам господарювання та примусити відмінити вже прийняті ними рішення, які мали ознаки антиконкурентних.  

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ПРО АСОЦІАЦІЮ

Аналізуючи новації у законодавчому регулюванні, неважко зробити висновок про наближення України до механізмів допуску до виконання будівельних робіт, які застосовується у країнах Євросоюзу. Простежуються плани законодавця поступово перейти від ліцензування юридичних осіб до персоніфікації повноважень та відповідальності експертів будівельної галузі. На думку ініціаторів створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» впровадження системи допуску фахівців до самостійного виконання проектних та будівельних робіт є єдино правильним напрямком реформування галузі, переходу від формальної боротьби за підвищення якості будівництва до реально працюючих механізмів. Оскільки якість виконання будівельних робіт, забезпечення безпечної та тривалої експлуатації об’єктів архітектури залежить не від стану кадрового та матеріального забезпечення вишукувальної, проектної або будівельної організації на час отримання ліцензії, а в першу чергу від фахового рівня фахівця-будівельника, який безпосередньо приймає рішення стосовно обрання проектних рішень, застосування будівельних матеріалів та технологічних рішень під час виконання робіт. Навіть позбавлення ліцензії на право виконання будівельних робіт не виключає подальшої діяльності осіб, чиї нефахові рішення призвели до подібних наслідків, в інших будівельних організаціях.

Персоніфікація права на зайняття певними видами діяльності пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури призведе також до персоніфікації відповідальності, коли за помилки фахівця позбавленим права на самостійну роботу у будівельному виробництві позбавлений буде лише він один, а великі будівельні колективи не стануть заручниками існуючої системи допуску на ринок.

Світовий досвід підказує, що найбільш ефективно така система діє, коли функції по визначенню спроможності фахівця виконувати обов’язки визначає не бюрократ, а колеги по цеху через об’єднання в саморегулівні організації.

Фундатори громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» вважають можливим реально впливати на рішення державних органів, які здійснюють регулювання будівельної галузі, лише об’єднавшись в організацію із всеукраїнським статусом, представлену у всіх регіонах країни.

Пропоную Вам долучитись до розбудови Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі», створення місцевих осередків Асоціації у Вашому регіоні.

Взяття на себе громадського навантаження надасть Вам можливість, крім іншого прийняти участь у реформуванні галузі, отримувати інформацію про передовий досвід колег та новації в регулюванні в більшому обсязі та раніш, ніж інші учасники ринку.

Ігор Власенко,

Голова Правління

 

 

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону