Повідомлення про відсутність перерв

Статтею 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» встановлено, що строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію не рідше ніж один раз на п’ять років не обмежується. 

2 липня 2021 року набрали чинності зміни до Порядку проведення професійної атестації відповідно до яких встановлення наявності перерви у роботі за фахом строком понад три роки здійснюється на підставі інформації виконавця про його професійну діяльність, яка подається щороку Мінрегіону або саморегулівній організації у довільній формі через електронний кабінет користувача електронної системи та/або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронною системою (зауважимо поки що інших систем не має), протягом місяця, що настає за датою видачі кваліфікаційного сертифіката, починаючи з наступного року.

У разі відсутності в Реєстрі будівельної діяльності відомостей про дотримання виконавцем вимог, зазначених в абзаці першому цього пункту, програмними засобами електронної системи автоматично вноситься запис про порушення виконавцем таких вимог з одночасним відображенням на порталі електронної системи.

У разі перерви у роботі за фахом понад три роки виконавець повинен пройти професійну атестацію в установленому порядку.

Для підтвердження відсутності перерв у роботі понад 3 роки, просимо Вас  заповнити форму за кожен рік з дати попереднього підвищення кваліфікації до дати подання повідомлення, ми рекомендуємо використовувати форму , але ви можете використовувати власну. 

Відповідно до п. 7 Порядку про зміну відомостей, зазначених у поданих для отримання сертифікату документах, виконавець зобов’язаний повідомити протягом п’яти робочих днів з дня настання таких змін (зауважимо що відповідальність про неповідомлення не визначена, але наполегливо радимо не очікувати проблем) Додати до повідомлення скан-копії документів,  що підтверджують зміни у освіті, прізвищі тощо, для врахування і відображення у реєстрі.

Як відравити повідомлення через систему дивіться тут:

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея