Інформація Антимонопольного комітету України стосовно розгляду проекту рішення Дніпропетровської обласної ради «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна та зелених насаджень»

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація експертів будівельної галузі» (далі – Асоціація) від Антимонопольного комітету України отримано лист-відповідь на звернення Асоціації щодо вжиття заходів для недопущення прийняття Дніпропетровською обласною радою рішення «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна та зелених насаджень», як такого, що суперечить положенням Закону України «Про захист економічної конкуренції».

У листі зазначається, що Комітетом спільно з Дніпропетровським обласним територіальним відділенням Комітету було проведено певну роботу щодо розгляду проекту рішення «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна та зелених насаджень» (далі – проект рішення).

За результатами опрацювання проекту рішення Комітетом було встановлено, що реалізація його положень може мати негативний вплив на конкуренцію на ринку робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та створювати умови для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції, та повідомлено Дніпропетровську обласну раду щодо непогодження проекту рішення.

Нагадуємо, 06.11.2014р. на нашому сайті було розміщено звернення Асоціації до Дніпропетровської обласної ради щодо недопущення прийняття незаконного рішення. Інформацію можна переглянути тут.

Відповідь Комітету, що надійшла в адресу Асоціації можна переглянути тут.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея