Анонс семінару «Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель»

У м.Львів відбудеться експертний семінар на тему: «Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» для фахівців підприємств будівельної галузі, архітекторів, проектантів, науковців та інженерів- будівельників, організатором якого виступає Центр бізнес-освіти в будівництві та житлово- комунальному господарстві ТОВ «Бізнес-Гезерінг» та ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» за підтримки Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Ринок освітніх продуктів для підприємств будівельного комплексу на сьогоднішній день представлений в недостатній кількості, а між тим, будівельна сфера постійно зазнає змін. Центр бізнес-освіти в будівництві та житлово-комунальному господарстві проводить серію практичних семінарів, які будуть висвітлювати різні аспекти будівельної сфери в умовах проведених реформ і змін законодавства. Саме практичні підходи у вирішенні спірних питань повинні будуть знайти позитивний відгук у відгуках слухачів семінарів - співробітників і керівників організацій галузі. Літня сесія починається з теми забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення та охолодження, забезпечення нормативних санітарних параметрів мікроклімату приміщень, довговічності огороджувальних конструкцій під час їх експлуатації, що йдеться у новому нормативному акті ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель».

23 червня 2017 року науковий керівник розробки нормативного акту, директор ДП НДІБК, доктор технічних наук Геннадій Григорович Фаренюк та науковці відділу будівельної фізики та енергоефективності Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» детально розглянуть наступні питання:

✓ Законодавча та нормативна база з енергоефективності будівель. Структура норм та стандартів.

✓Основні положення та відмінності нового ДБН В.2.6-31:2016.

✓ Розрахунки енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні згідно з ДСТУ Б А.2.2-12:2015 та складання енергетичного паспорту згідно з ДБН В.2.6-31:2016.

✓ Сучасні інженерні рішення для забезпечення енергоефективності будівель. Європейський досвід застосування рекуператорів.

✓ Розвиток системи стандартів зеленого будівництва в Україні

Звернення П.М.Міхайліді

Програма семінару

Реєстраційна форма

Анонс семінару

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея