Експертний семінар на тему "НОВЕ ПОКОЛІННЯ НОРМ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ДБН В.2.6-31:2016 “ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ”

Експертний семінар "НОВЕ ПОКОЛІННЯ НОРМ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ДБН В.2.6-31:2016 “ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ” - майданчик для професійного обговорення поточних питань і перспектив розвитку енергоефективності в Україні

Запрошуємо до участі у експертному семінарі "НОВЕ ПОКОЛІННЯ НОРМ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ДБН В.2.6-31:2016 “ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ”, який відбудеться 21 липня 2017 року у м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, Одеська державна академія будівництва та архітектури.

ЦІЛІ ЗАХОДУ

Ознайомити учасників з новим поколінням норм з енергоефективності та представити ДБН В.2.6-31: 2016 "Теплова ізоляція будівель".

Розповісти про забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення та охолодження, забезпеченні нормативних санітарних параметрів мікроклімату приміщень, довговічності огороджувальних конструкцій при їх експлуатації, про що йдеться в новому нормативному акті.

Прояснити питання проектування об'єктів будівництва і відповісти на питання щодо застосування ДБН В.2.6-31: 2016 "Теплова ізоляція будівель".

Посилання на офіційний сайт заходу: www.cbo.kiev.ua

 

Лист Голови Громадської ради

Реєстраційна форма

Анонс семінару

Програма семінару

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея