контакти ОСПБГ

ОРГАН СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Місцезнаходження: 02160, м. Київ, Дніпровський район, проспект Возз'єднання, будинок 15/17.

Телефони: (044) 3843951.

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Підвищення кваліфікації раз на п’ять років

Строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які  підвищують кваліфікацію відповідно до законодавства не рідше ніж один раз на п’ять років, не обмежується. Відомості про дотримання зазначеної вимоги вносяться до Реєстру будівельної діяльності.

Подивитись дату останнього підвищення кваліфікації конкретним виконавцем Ви можете на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва –Реєстри-Атестовані особи-Експерти

 

Там ви отримаєте можливість пошуку за прізвищем або за номером сертифікату.  Пошук за прізвищем працює не завжди, тому якщо ви не знайшли потрібного експерта,  спробуйте за номером сертифікату. Номер треба вводити разом з серією без пробілів, у форматі АЕ000000

Портал покаже вам прізвище, ім’я по-батькові  виконавця і всі сертифікати які він має

 

Оберіть «Переглянути» і Портал покаже вам інформацію по кожному з сертифікатів експерта, під номером сертифікату ви зможете бачити, серед іншого, коли востаннє експерт підвищував кваліфікацію за напрямом визначеним таким кваліфікаційним сертифікатом. Від цієї дати починається відлік п’яти років, коли потрібно вчергове підвищити кваліфікацію.

  

Якщо підходить час підвищити кваліфікацію ми б радили не залишати це на останній момент, а спланувати це за  декілька місяців до дати закінчення п’ятирічного терміну.

Більш детально про процедури підвищення кваліфікації ви можете дізнатись тут.

Повідомлення про відсутність перерв

Статтею 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» встановлено, що строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію не рідше ніж один раз на п’ять років не обмежується. 

2 липня 2021 року набрали чинності зміни до Порядку проведення професійної атестації відповідно до яких встановлення наявності перерви у роботі за фахом строком понад три роки здійснюється на підставі інформації виконавця про його професійну діяльність, яка подається щороку Мінрегіону або саморегулівній організації у довільній формі через електронний кабінет користувача електронної системи та/або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронною системою (зауважимо поки що інших систем не має), протягом місяця, що настає за датою видачі кваліфікаційного сертифіката, починаючи з наступного року.

У разі відсутності в Реєстрі будівельної діяльності відомостей про дотримання виконавцем вимог, зазначених в абзаці першому цього пункту, програмними засобами електронної системи автоматично вноситься запис про порушення виконавцем таких вимог з одночасним відображенням на порталі електронної системи.

У разі перерви у роботі за фахом понад три роки виконавець повинен пройти професійну атестацію в установленому порядку.

Для підтвердження відсутності перерв у роботі понад 3 роки, просимо Вас  заповнити форму за кожен рік з дати попереднього підвищення кваліфікації до дати подання повідомлення, ми рекомендуємо використовувати форму , але ви можете використовувати власну. 

Відповідно до п. 7 Порядку про зміну відомостей, зазначених у поданих для отримання сертифікату документах, виконавець зобов’язаний повідомити протягом п’яти робочих днів з дня настання таких змін (зауважимо що відповідальність про неповідомлення не визначена, але наполегливо радимо не очікувати проблем) Додати до повідомлення скан-копії документів,  що підтверджують зміни у освіті, прізвищі тощо, для врахування і відображення у реєстрі.

Як відравити повідомлення через систему дивіться тут:

Для тих хто має сертифікат

Виготовлення печатки

Отримавши сертифікат, ви маєте отримати печатку. Не питайте нас навіщо вона у час цифровізації і он-лайн процедур, скоріш за все найближчим часом у Закон будуть внесені зміни і вона залишиться сувеніром. Але зараз Закон передбачає:

Громадяни, які одержали відповідний кваліфікаційний сертифікат, мають особисту печатку...

Замовити ви можете її у будь якій штемпельній майстерні, зручного для вас розміру, кольору і елементів захисту.

Зразок печатки ви можете взяти тут -  Печатка

Умови безстроковості кваліфікаційного сертифікату

Виконавці, які одержали кваліфікаційний сертифікат, можуть виконувати роботи (послуги) щодо об’єктів класу наслідків (відповідальності), що визначаються кваліфікаційними вимогами, які діють на час виконання робіт (послуг) для відповідної або нижчої категорії працівників.

 Строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію відповідно до законодавства не рідше ніж один раз на п’ять років, не обмежується. Відомості про дотримання зазначених вимог вносяться до Реєстру будівельної діяльності.

 

Детально про підвищення кваліфікації

Детально про інформування про відсутність перерв у роботі

 

До уваги атестованих осіб! Зверніть увагу на необхідність інформування про підвищення кваліфікації і відсутність перерв! Розяснення Мінрегіону.

Статтею 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» встановлено, що строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію не рідше ніж один раз на п’ять років не обмежується.

У реєстрі атестованих осіб є відмітка про відсутність перерв у роботі та відповідно про підвищення кваліфікації може бути зроблена виключно на підставі поданої Вами інформації.

Рекомендуємо Вам поінформувати електронним листом на адресу 38а@ukr.net про відсутність перерв у роботі, заповнивши форму, яку можна скачати тут або у інший обраний Вами спосіб.

Також, не забудьте після підвищення кваліфікації поінформувати про це комісію, направивши електронною поштою скан-копію свідоцтва про підвищення кваліфікації, або у інший зручний для вас спосіб.

Відсутність інформації може призупинити дію кваліфікаційного сертифікату.

Розяснення Мінрегіону стосовно наповнення реєстру.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея