До уваги атестованих осіб! Зверніть увагу на необхідність інформування про підвищення кваліфікації і відсутність перерв! Розяснення Мінрегіону.

Статтею 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» встановлено, що строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які не мають перерви в роботі за фахом понад три роки та підвищують кваліфікацію не рідше ніж один раз на п’ять років не обмежується.

У реєстрі атестованих осіб є відмітка про відсутність перерв у роботі та відповідно про підвищення кваліфікації може бути зроблена виключно на підставі поданої Вами інформації.

Рекомендуємо Вам поінформувати електронним листом на адресу 38а@ukr.net про відсутність перерв у роботі, заповнивши форму, яку можна скачати тут або у інший обраний Вами спосіб.

Також, не забудьте після підвищення кваліфікації поінформувати про це комісію, направивши електронною поштою скан-копію свідоцтва про підвищення кваліфікації, або у інший зручний для вас спосіб.

Відсутність інформації може призупинити дію кваліфікаційного сертифікату.

Розяснення Мінрегіону стосовно наповнення реєстру.

OneDrive

Реєстр

Зареєстровано проект Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» від 11.07.2016 N 4941

Проект Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з Державним агентством з енергозбереження та енергоефективності України з метою врегулювання на законодавчому рівні питання щодо підвищення енергетичної ефективності будівель.

До цього часу в нашій державі не існувало спеціального законодавства у цій сфері, що призвело до критичного стану більшості будівель та енергетичних систем.

Детальніше...

Інформація про третій етап іспиту

Інформуємо, що 27липня 2016 року за адресою м.Київ, просп.Возз'єднання 15/17, кімн.123 відбудеться третій етап іспиту – співбесіда для експертів, які успішно склали іспит на кваліфікаційний рівень "І категорія" і мають намір отримати кваліфікаційний рівень "Провідний". Просимо бажаючих повідомити про прибуття та узгодити конкретний час телефоном 044-338-35-17 або 067-316-37-73.

З правилами проведення іспиту можна ознайомитись тут.

До відома експертів!

Інформуємо, що 22 червня 2016 року за адресою м.Київ, просп.Возз'єднання 15/17, кімн.123 відбудеться третій етап іспиту – співбесіда для експертів, які успішно склали іспит на кваліфікаційний рівень "І категорія" і мають намір отримати кваліфікаційний рівень "Провідний". Просимо бажаючих повідомити про прибуття та узгодити конкретний час телефоном 044-338-35-17 або 067-316-37-73. З правилами проведення іспиту можна ознайомитись тут.